Calineczka

Dnia 27 czerwca klasa II a zaprosiła wszystkich chętnych uczniów od klas 0 do 5 do obejrzenia przedstawienia pt. "Calineczka". Odbyło się ono na holu na parterze w naszej szkole. Przedstawienie było wyreżyserowane przez panią Karinę Drak - nauczyciela rytmiki w klasie II a. Młodzi aktorzy po raz pierwszy pokazali swoją sztukę przed rówieśnikami, co przysporzyło im nie lada tremy, ponieważ do tej pory występowali przed rodzicami. Wszyscy byli bardzo skupieni i pochłonięci grą. Na sali wśród widowni zapanowała całkowita cisza. Po zakończonym występie klasa zebrała gromkie brawa, co bardzo ją ucieszyło. W przyszłym roku szkolnym zapraszamy wszystkich na kolejne przedstawienia.

ZOBACZ FILM

Copyright 2011 Calineczka . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.