Samorząd klasowy

Na początku września uczniowie klasy III a wybrali swoich przedstawicieli. Do pracy w samorządzie zostali wytypowani:

- Patryk Sagan jako przewodniczący klasy,

- Hania Broś jako zastępca,

-Sandra Wąsowicz jako skarbnik.

Emilka Wojciechowska i Klaudia Wieczorek będą pełnić funkcję kronikarzy klasowych.

Pozostali uczniowie też chętnie zgłaszali się do innych działań na rzecz klasy. Dekoracją zajmą się: Milena Opiła, Wiktoria Powroźnik, Paulina Chlebowska, Magda Gumula oraz Iza Szczurek. Imprezami w naszej klasie dzielnie zajmą się chłopcy: Szymon Wójtowicz, Kacper Rutkowski, Oskar Sakłak i Kuba Długosz.

Wszyscy uczniowie będą wspierać również swoimi pomysłami naszą koleżankę: Paulinę Sułowską, która została przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego Klas I-III.

Wszystkim uczniom życzymy pomysłowości i chęci do pracy przez cały rok!

Copyright 2011 Samorząd klasowy. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.