Konkurs Pięknego Czytania

Dnia 27 września wzięliśmy udział w Konkursie Pięknego Czytania utworów Juliana Tuwima pn. "Tuwima świat na opak". Reprezentowaliśmy filię Biblioteki Publicznej na os. Kalinowym. Patryk Sagan, Hania Broś, Paulina Sułowska, Milena Opiła i Ola Talaga wraz z rodzicami, wychowawcą i opiekunem z ramienia Biblioteki -p. J. Wściubiak udali się do Filii nr 9 NhBP na os. Tysiąclecia 42, gdzie o godz. 17 rozpoczął się konkurs. Występy uczestników oceniała aktorka teatru im. J. Słowackiego - p. Hanna Bieluszko. Nasi uczniowie byli najmłodszymi uczestnikami w rywalizacji, nie udało im się uzyskać tytułu Mistrza, ale przeczytali swoje teksty naprawdę po mistrzowsku i ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Na koniec uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy. Było to dodatkowe doświadczenie występu przed szerszą publicznością i wieczór poetycki minął nam w miłej atmosferze.

Copyright 2011 Konkurs Pięknego Czytania. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.