W fabryce baniek

Dnia 15 listopada nasza klasa razem z klasą 3b pojechała do zakładu produkującego bombki choinkowe. Poznaliśmy proces powstawania tych choinkowych cacek, a następnie każdy uczeń samodzielnie wykonał własną bombkę. Nie było to takie proste, ale  mogliśmy uzyskać pomoc od pań dekoratorek, które zajmują się tym zawodowo. Bardzo się nam  podobały te zajęcia. Kiedy skończyliśmy pracę i czekaliśmy na spakowanie wykonanych przez nas bombek, odwiedziliśmy fabryczny sklepik. Znaleźliśmy się w cudownym miejscu, różnorodność ozdób zachwyciła każdego. Dokonaliśmy tam jeszcze drobnych zakupów i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.

Copyright 2011 W fabryce baniek. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.