Dzień Kobiet

Z okazji 8 marca chłopcy przygotowali występ i zaśpiewali piosenkę dla dziewczynek, były konkursy JAK TRAFIĆ DO SERCA, DOPASOWAĆ LOGO Z NAZWAMI ZNANYCH DRUŻYN PIŁKARSKICH czy ZNALEŹĆ NAZWY I ODPOWIADAJĄCE IM SAMOCHODY.  Dowiedzieliśmy się też jakie są marzenia dziewczynek :) Niektóre marzą o uścisku Lewandowskiego, inne chcą wygrać wyścig samochodowy a inne kierować traktorem i czołgiem, jeszcze inne dziewczynki chcą dostać klucz francuski. Każda dziewczynka otrzymała Talon na 1000 uścisków z terminem realizacji - natychmiastowym. Wszystkie otrzymały kwiaty i flakon wykonany własnoręcznie przez chłopców. Zabawa była znakomita.
Dziękujemy !!!!!

Copyright 2011 Dzień Kobiet. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.