Zajęcia z Przedszkolakami

20 lutego gościliśmy w naszej klasie podczas zajęć, grupę dzieci z Przedszkola nr 97 oraz p.wicedyrektor Bożenę Gołdyn. Obecność gości motywowała nas do intensywniejszej niż zwykle pracy na lekcji. Wspólnie z młodszymi kolegami rozwiązywaliśmy zadania, układaliśmy zdania, a także pokonywaliśmy tory przeszkód. Młodszym zawodnikom daliśmy fory, nieznaczne, tak dla wyrównania szans, no i zgarnęli złoto! Dla nas zwycięstwo nie było tak ważne, jak to, by goście bawili i czuli się u nas dobrze. Zaprosiliśmy ich już ponownie na Międzyprzedszkolny Turniej Wiosenny !

Copyright 2011 Zajęcia z Przedszkolakami. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.