Mistrzowie ortografii i szybkiego liczenia

Po wielu zmaganiach ortograficznych i rachunkowych w naszej klasie, wyłonili się najlepsi.
                                               Mistrzami pamięciowego liczenia zostali : Agnieszka Bazan i Maciek Boroń,
                                                             Wicemistrzyniami: Kasia Repetowska, Sonia Zielińska i Zuzia Piechniczek.

Mistrzowie ortografii to: Kasia Repetowska i Sebastian Witkowski,
                                                              Wicemistrzynie: Agnieszka Bazan, Zuzia Piechniczek i Magda Długosz.
Uczniowie otrzymali gratulacje od p. dyrektor Beaty Tomaszewskiej, wychowawczyni oraz swoich kolegów !!!

Copyright 2011 Mistrzowie ortografii i szybkiego liczenia. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.