Powitanie wiosny i poszukiwania wielkanocnego zajączka

Dnia 27 marca wzięliśmy udział w warsztatach wiosennych. Uczniowie klas starszych przekazali nam wiele informacji i ciekawostek dotyczących kwiatów wiosennych, a my, klasy młodsze, zaśpiewaliśmy piosenki o wiośnie.
Po spotkaniu otrzymaliśmy zadania, które miały nas doprowadzić do niespodzianki. To była bardzo ciekawa zabawa, a niespodzianką okazały się czekoladowe pisanki podarowane przez p. wicedyrektor.

To był znak, że święta już blisko.

Copyright 2011 Powitanie wiosny i poszukiwania wielkanocnego zajączka. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.