I znowu razem !

2 września z wielką radością i obawami przekroczyliśmy próg naszej szkoły, bo to już trzecia klasa!
Po prawie dwumiesięcznej przerwie spotkaliśmy się z kolegami i koleżankami oraz naszą Panią. Do naszej klasy dołączyli nowi uczniowie -  sympatyczna Gabrysia i sympatyczny Miłosz.
Niestety nasz kolega Alan nie mógł stawić się w pierwszym dniu szkoły, ponieważ w dalszym ciągu przebywa w szpitalu. Podczas wakacji udzielił wywiadu Gazecie Krakowskiej. W artykule wspomniał, że bardzo tęskni za szkołą, a najbardziej za przyjacielem Maćkiem.
Nam także brak Alana, ale mocno trzymamy kciuki za jego powrót do zdrowia i  szkoły !

PRZECZYTAJ ARTYKUŁ - możemy pomóc!

Copyright 2011 I znowu razem !. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.