WYCIECZKA DO NIEPOŁOMIC

Podczas wycieczki do Niepołomic świeciło słońce i wszystkim dopisywał humor. Na początku zwiedzaliśmy i poznawaliśmy historię zamku. W Nadleśnictwie w Izbie leśnej uczestniczyliśmy w niezwykłej lekcji przyrody. Z przewodnikiem przeszliśmy ścieżkę edukacyjną w puszczy. Obserwowaliśmy zwierzęta i poznawaliśmy wiele gatunków drzew.                                                       Był też czas na wspólne gry i zabawy terenowe i pieczenie kiełbasek na ognisku. Wycieczkę zakończył mecz "wiedzy"  uczniowie kl. 4 - dorośli, który wygrały 12:0 dzieci.

Gratuluje! Wychowawca.

Copyright 2011 WYCIECZKA DO NIEPOŁOMIC. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.