Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Przed nami czas pełen niespodzianek, wyzwań i oczekiwań.                                           Życzę Wam, byście  nie tracili wiary w siebie. Sukces jest w zasięgu każdego z Was. Należy tylko dążyć wytrwale do jego osiągnięcia. Chciałabym, byście pamiętali, że w szkole nie tylko zdobywa się wiedzę. Uczcie się także koleżeństwa, szacunku i wrażliwości na drugiego człowieka.                                                                                                                           Zapraszam Was 1 września na rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 10.30 - 12.00.

Wychowawca

Copyright 2011 Rozpoczęcie roku szkolnego. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.