Apel podsumowujacy II semestr.

Na apelu podsumowującym II semestr roku szkolnego 2016/2017 uczmiowie naszej klasy zdobyli nagrody, wyróżnienia i medale w konkursach z róznych przedmiotów. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy jeszcze większych sukcesów w klasie siódmej. Nasza klasa otrzymała Dyplom uznania i " Skrzydło Anioła" za największe zaangażowanie w organizacje akcji charytatywnych oraz wspieranie działalnoście Szkolnego Koła PCK. W konkursie na "Najlepszą klasę" zajęliśmy I miejsce w kat. praca społeczna na rzecz szkoły oraz zaangażowanie w życie szkoły. Klasa zdobyła również II miejsce za wyniki w nauce. W nagrodę otzramaliśmy 500 złotych ufundowane przez Radę Rodziców. Brawo!!!!!!

GALERIA

Copyright 2011 Apel podsumowujacy II semestr.. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.