Krakowski Konkurs Ekologiczny

Zapraszam do udziału w II EDYCJI KRAKOWSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO.

• Konkurs jest skierowany do każdego ucznia klasy IV – VI zainteresowanego tematyką konkursu.
  • Konkurs jest dwuetapowy ( etap szkolny i finałowy) i ma formę testu otwartego.

Etap szkolny odbędzie się – 09 lutego 2012r. o godz. 1100-1230  w naszej szkole

(***przygotowanie do konkursu- czwartki, godz. 13.30- 15.00, sala nr 15)

Etap finałowy- 24 kwietnia 2012r. o godz. 930-1100

• Konkurs jest całkowicie bezpłatny, a na laureatów etapu finałowego konkursu czekają atrakcyjne nagrody!!!
  • Celem konkursu jest wyposażenie uczniów w wiedzę i umiejętności z zakresu ekologii i ochrony środowiska (stosowne do ich rozwoju i zdolności), kształtowanie wrażliwości ekologicznej, wytworzenie przekonania, że przyroda jest wartością wspólną i jej stan zależy od każdego z nas, zwrócenie uwagi na problemy ekologiczne w najbliższym otoczeniu (mieście, powiecie, województwie).
  • Dodatkowe informacje, materiały można uzyskać u p. M. Krawczyk.
Copyright 2011 Krakowski Konkurs Ekologiczny. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.