Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

„Także w tym roku nasza szkoła brała udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.  Wszystkie klasy chętnie wrzucały swoje oszczędności do kolorowej puszki.Najbardziej hojni okazali się być uczniowie klas piątych. Czwarte klasy także nie zapomniały o kupieniu czerwonych serduszek, a klasa 6 "b" prowadziła sprzedaż ciast, z których dochód został przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasło tegorocznej Orkiestry to : "Zdrowa Mama, Zdrowe Dziecko, Zdrowy Wcześniak", a Jurek Owsiak już po raz 20 pomaga innym. Zebrana suma nie jest może wielka, jednak widok wielu czerwonych serduszek na mundurkach naszych kolegów potwierdza sens takich działań.”

Tak oceniła swoje zaangażowanie jedna z uczestniczek akcji Gabrysia Pięta. Na podziękowanie zasłużyły również Ola Pilch, Dominika Wojcieszek oraz uczennice klas młodszych: Basia Krzywdziak, Iga Kierczak i Kornelia Kędzior, które nie ustępując kroku klasom starszym zebrały prawie połowę całej kwoty wśród uczniów klas 0 - 3.

Naturalnie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i do następnego roku  Siema.

                                                                       Samorząd Uczniowski Szkoły 82

Copyright 2011 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free