Podsumowanie pracy samorządu w roku szkolnym 2011/2012

Sprawozdanie z działalności Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VI.

za rok szkolny 2011/2012

W minionym roku szkolnym Samorząd pracował zgodnie z przyjętym planem:

odbyły się wybory IX 2011, w wyniku których funkcję przewodniczącego pełnił Maciek Malik z klasy Va. jego zastępcą była Ola Pilch z klasy Vb.

Poczet sztandarowy Ania Jaczewska, Natalia Kołodziej, Krzysztof Czaja.

Braliśmy udział w przygotowaniu uroczystości szkolnych, drobnych upominków dla pracowników szkoły na święta.

Przygotowaliśmy wróżby i Pocztę Andrzejkową

Zaangażowaliśmy się w akcję WOŚP.

Po I semestrze odbył się apel podsumowujący prace Samorządu oraz podsumowanie konkursu na najlepszą klasę.

Klasy przygotowywały gazetki, które oceniali uczniowie- punkty zaliczane były na konto klas.

Klasy dyżurowały na terenie szkoły

Odbywały się zebrania Samorządu gdzie sprawdzaliśmy realizację zadań zapisanych w planie SU opracowanym zgodnie z sugestiami uczniów.

22 czerwca podsumowaliśmy pracę Samorządu za bieżący rok.

Wybrano skład nowego pocztu sztandarowego: Weronika Wszołek , Iza Pietrzak , Kamil Stobierski oraz zastępcy: Ola Markowska, Emilka Jankowska i Hubert Stypka.

Podsumowanie „ Konkursu na najlepszą klasę” przyniosło I miejsce klasie Va, II miejsce klasie Vb są to nagrody pieniężne do wykorzystania przez klasy.

Odbyły się 4 dyskoteki, jednak zainteresowanie tą formą spotkań było w tym roku niewielkie.

Samorząd zaangażował się w przeprowadzenie kiermaszu używanych podręczników i mundurków.

Chcąc docenić wkład pracy uczniów spoza SU wybraliśmy 10 osób do elitarnego Klubu Ananasa, który w tym roku wzbogacił się o hymn, wykonany po raz pierwszy na uroczystości zakończenia roku szkolnego.

Wnioski;

Uatrakcyjniać pracę samorządu, zachęcać dzieci do poszukiwania nowych form aktywności, zmodyfikować regulamin konkursu na najlepszą klasę.

Copyright 2011 Podsumowanie pracy samorządu w roku szkolnym 2011/2012. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.