Klub Ananasa

KLUB  ANANASA – PRZY SAMORZĄDZIE UCZNIOWSKIM SP NR 82

Podobnie jak w ubiegłym roku chcemy nagrodzić osoby, które pomagają w pracy Samorządu. Klub Ananasa, którego członkostwo przyznawane na rok będzie szczególnym wyróżnieniem dla uczniów pracujących na rzecz SU klas IV- VI. O członkostwie w Klubie będzie decydować realne działanie w Samorządzie, niezależnie od pełnionej funkcji. Każdy, kto wykaże się zaangażowaniem w pracę SU, pomoże w realizacji jego zadań, może zostać członkiem naszego klubu i zyskać dodatkowe punkty do oceny z zachowania, a na zakończenie roku zostanie uhonorowany ananasem. Naszym  znakiem będzie hymn, który zaprezentujemy wkrótce.

Copyright 2011 Klub Ananasa. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free