11.11.2011r. - Lekcja Śpiewania

XLIII Lekcja Śpiewania w 93. rocznicę Odzyskania Niepodległości

11 listopada 2011 na Rynku Głównym w Krakowie odbyła się 43. Lekcja Śpiewania z udziałem artystów kabaretu Loch Camelot oraz śpiewającej publiczności. 

W trakcie koncertu zaśpiewano najpiękniejsze polskie pieśni i piosenki przygotowane specjalnie na tę okazję. Nasza szkoła jak co roku uczestniczyła w tym wydarzeniu. 16 – to osobowa grupa, którą tworzyli uczniowie z klas 4a, 5a, 5b, 6a i 6b została zaproszona na scenę i wraz z grupą artystów wykonała piękną tradycyjną pieśń  pt.”Białe róże”. Uczniowie z białymi i czerwonymi różami w dłoniach wspaniale wczuli się w klimat tego wieczoru. Wzorowo  wykonali utwór godnie reprezentując naszą szkołę w tak ważnym wydarzeniu. Zobacz zdjęcia!

Copyright 2011 11.11.2011r. - Lekcja Śpiewania . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free