Dzień Patrona

Dnia 17.10.2011r. nasza szkoła obchodziła Dzień Patrona. Społeczność szkolna rozpoczęła ten dzień od udziału w uroczystej Mszy Świętej.

Po powrocie do szkoły klasy młodsze i starsze uczestniczyły w zajęciach warsztatowych, które miały na celu przybliżyć wszystkim uczniom czasy Królowej Jadwigi. Uczniowie zaprezentowali istniejące wówczas grupy społeczne, przygotowując rekwizyty i stroje z tamtej epoki. Na zakończenie zajęć warsztatowych wszyscy odśpiewali hymn szkoły. Była to niecodzienna lekcja historii, przybliżająca postać patrona naszej szkoły Św. Jadwigi i jej czasy.

Galeria zdjęć!

Copyright 2011 Dzień Patrona. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.