Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Zimowej

Dnia 31 stycznia w naszej szkole odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Zimowej.

W konkursie wzięły udział dzieci z Samorządowego Przedszkola nr 97, Samorządowego Przedszkola
nr 120, Samorządowego Przedszkola nr 177, Samorządowego Przedszkola nr 187 oraz dzieci z oddziału przedszkolnego naszej szkoły. Konkurs polegał na zaprezentowaniu przez wybranych solistów lub grup wokalnych jednej piosenki o tematyce zimowej.
Jury przyznawało punkty za poprawność wykonania, ciekawą interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny. Przedszkolaki prezentowały piosenki z przygotowanym akompaniamentem, a także a capella. Niektóre same akompaniowały sobie na instrumentach perkusyjnych, a nawet na instrumentach melodycznych!  Dzieci zaprezentowały naprawdę wysoki poziom artystyczny. W trakcie trwania konkursu nie zabrakło wspólnych zabaw muzyczno-ruchowych, które z pewnością przyczyniły się do rozładowania emocji związanych z tremą.

Po wysłuchaniu całej grupy uzdolnionych śpiewaków, jury przyznało miejsca i wyróżnienia w dwóch kategoriach : soliści i zespoły. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody. Konkurs zakończył się słodkim poczęstunkiem oraz wspólną zabawą przy muzyce.

 

Nasi laureaci:

Soliści:

I miejsce:
Magdalena Chwastek – Samorządowe Przedszkole nr 120

Wyróżnienia:
Patrycja Ziomek – Samorządowe Przedszkole nr 187
Katarzyna Ludwa - Samorządowe Przedszkole nr 187
Dominika Sopata - Samorządowe Przedszkole nr 187

 

Zespoły:

I miejsce:
Natalia Bednarczyk, Ola Miś, Ola Kowiorska – Samorządowe Przedszkole nr 187

Wyróżnienia:
Grupa IV – Samorządowe Przedszkole nr 97
Zespół z klasy „0” – Szkoła Podstawowa nr 82
Kinga Baranowska, Karolina Samolej, Marysia Kieb - Samorządowe Przedszkole nr 177
Kółko Muzyczne - Samorządowe Przedszkole nr 97

GRATULUJEMY!

Galeria zdjęć!

 

Copyright 2011 Międzyprzedszkolny Konkurs Piosenki Zimowej. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free