Dzień Angielski w Gimnazjum nr 36

Dnia 1 lutego grupa uczniów z klas szóstych pod opieką p. Katarzyny Gałek-Żmudzkiej wzięła udział w IX edycji Dnia Angielskiego w Gimnazjum nr 36.

Mieliśmy okazję odwiedzać różne zakątki szkoły, gdzie uczestniczyliśmy w konkursach językowych pt. Animal World, Dance Show, Wax Museum, You Can Dance, Language games i Culture Quiz.
Podczas imprezy pani dyrektor Gimnazjum nr 36 wręczyła również nagrody zwycięzcom konkursu plastycznego pt. "Everywhere you go always take English with you...", w którym pierwsze miejsce zajęła uczennica naszaj szkoły, a dokładnie klasy VB - Weronika Wszołek. Zdjęcia z imprezy - kliknij tutaj.

Copyright 2011 Dzień Angielski w Gimnazjum nr 36. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.