Konkurs Układów Tanecznych "Fitness"

17 kwietnia odbył się w naszej szkole Konkurs Układów Tanecznych "Fitness". W imprezie brały udział klasy III, IV, V, VI. Grupy wraz ze swoimi wychowawcami przygotowywały się do tego przedsięwzięcia sporo czasu. Wspaniałe występy poszczególnych zespołów, pokazały jak wiele  pracy uczniowie włożyli w przygotowanie się do konkursu.

Prezentacje oceniało profesjonalne jury; obok Pani Uli Nowaczek i Pani Ali Mikołajczuk - nauczycieli z naszej szkoły, zasiedli instruktorzy tańca ze Szkoły Tańca "Pasja"- m. in. Pani Aneta Mikoś. Komisja zgodnie stwierdziła,że poziom pokazów był bardzo wysoki! Miejsca zostały przyznane w dwóch kategoriach: klasy III - IV oraz klasy V - VI.

Klasy młodsze:
I miejsce -  klasa IV b 
II miejsce - klasa III a
III miejsce - klasa IV a
Wyróżnienie - klasa III b 

Klasy starsze:
I miejsce - klasa V a
II miejsce - klasa VI a

III miejsce - klasa VI b
Wyróżnienie - klasa V b 

Gratulujemy!!!

Zobacz tutaj!

Copyright 2011 Konkurs Układów Tanecznych "Fitness". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free