WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

Dnia 18 maja odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne pt. PALENIE SZKODZI ZDROWIU, które są podsumowaniem realizowanych programów profilaktycznych "Nie pal przy mnie proszę" i "Znajdź właściwe rozwiązanie". Uczniowie z klas I-VI

przygotowali ciekawe i pomysłowe plakaty dotyczące faz uzależnienia od nikotyny, ich skutków zdrowotnych i estetycznych, miejsc, w których wprowadzony jest zakaz palenia, kalkulatora nikotynowego, składu papierosa itp. Uczniowie klas IV-VI pod opieką pedagoga szkolnego przygotowali inscenizację edukacyjną "Papieros w Sądzie", zakończoną symboliczną przemianą papierosa oraz skosztowaniem pysznych i zdrowych owoców.

Copyright 2011 WARSZTATY PROFILAKTYCZNE. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free