Rajd Juniora "Siedmiomilowe buty"

W tym roku szkolnym uczniowie klas I - III pod opieką A.Mikołajczuk brali udział w pieszych wycieczkach po Dolinkach Podkrakowskich.Zrealizowano 5 wycieczek, w których mali turyści zdobyli 30 punktów i odznakę turystyczną "Siedmiomilowe buty" w stopniu srebrnym:
  • 03.09.2011r. XIX Rajd Juniora - Radwanowice - Dolina Szklarki - Szklary ( IV etap)
  • 24.09.2011r. XIX Rajd Juniora - Salwator - Czułów - Zimny Dół - Dolina Mnikowska ( V etap)
  • 08.10.2011r. XIX Rajd Juniora - Polana Wobra w Lesie Wolskim ( zakończenie XIX Rajdu - pasowanie na turystę i wręczenie odznak)
  • 28.04.2012r. XX Rajd Juniora - Świątniki Górne - Dolina Sieprawki - Włosań ( I etap)
    ZOBACZ!
  • 23.06.2012r. XX Rajd Juniora - Dolina Bolechowicka - piknik ( II etap)
    ZOBACZ!

Na kolejne etapy XX Rajdu Juniora "Siedmiomilowe buty" zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.

Copyright 2011 Rajd Juniora "Siedmiomilowe buty". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.