"Festiwal Talentów"

26 czerwca 2012r. w SP 82 odbył się "Festiwal Talentów". Ponieważ w naszej szkole mamy wielu uzdolnionych uczniów, a tym samym wiele sukcesów w różnych dziedzinach, toteż impreza ta mogłaby trwać bez końca.... Tego dnia w naszej szkole od godziny 17:00 do późnych godzin wieczornych nasze gwiazdy prezentowały swoje talenty. Pojawiły się wspaniałe utwory muzyczne w wykonaniu instrumentalistów: m.in. skrzypków, pianistów, a także zdolnych wokalistów i tancerzy. Sportowcy chwalili się swoimi pucharami, niektórzy z nich pokazywali swoje umiejętności. Na scenie pojawili się również uczniowie, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w konkursach matematycznych, przyrodniczych, humanistycznych a także anglojęzycznych. Nie zabrakło też prezentacji dzieł plastycznych! Nasze korytarze zdobiły wspaniale prace plastyczne, plastyczno - techniczne i wyjątkowe rękodzieło - twórczy recykling.

Galeria zdjęć!

Copyright 2011 "Festiwal Talentów". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free