Kolejny numer szkolnej gazetki

           13 i 14 lutego szkołę ogarnęło walentynkowe szaleństwo. Redakcja gazetki "Uczeń.pl" tez przyczyniła się do tego, wydając kolejny, tym razem walentynkowy numer szkolnej gazetki. Czasopismo cieszyło się ogromnym powodzeniem, nie tylko ze względu na zamieszczone w nim życzenia od uczniów i nauczycieli, ale także na ciekawe artykuły dla każdego.

Było coś z historii oczywiście o pochodzeniu walentynek i stałe rubryki takie jak: uwaga wariuję dekoratornia, nastolatki gotują, uwaga  czy, z roślinami na "Ty".W gazetce zamieszczono wywiady z naszymi niedawnymi gośćmi z Kanady, Egiptu i Mauritiusa, a także ich walentynkowe życzenie dla naszych uczniów i nauczycieli.   Atrakcyjność naszej gazetki podniosły zapewne dodatki w postaci zestawów naklejek( raczej dla chłopców) oraz kartek walentynkowych wykonanych w szkole.

 

Pierwszy, świąteczno-noworoczny numer gazetki rozszedł się w nakładzie ponad 50 sztuk, a ten ostatni, walentynkowy już w ilości ok. 100. Cieszymy się z powodzenia naszej gazetki i spieszymy przygotowywać kolejny jej numer.

Redakcja gazetki "Uczeń.pl"

Copyright 2011 Kolejny numer szkolnej gazetki. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free