Wyniki Szkolnego Etapu VI Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas III

Dnia 22 lutego 2013r. odbył się etap szkolny VI Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas III. Za prawidłowe odpowiedzi można było otrzymać maksymalnie 65 punktów. Najlepsze wyniki otrzymali uczniowie:

 

1.      Iga Kierczak III a - 60 punktów

2.      Klaudia Gałka III a - 58punktów

3.      Karolina Ochalik  III b – 54,5 punktów

                           

                            GRATULACJE!!!

 

Uczennice przechodzą do finału konkursu, który odbędzie się 26 marca 2013r w Szkole Podstawowej nr 18.

 

Wyniki pozostałych uczniów:

 

  1. Maciej Kędzior IIIa – 53,5 p
  2. Wiktor Wolański IIIb – 52,5p
  3. Oliwia Wieczorek IIIb – 49,5p
  4. Barbara Krzywdziak IIIa – 43,5p
Copyright 2011 Wyniki Szkolnego Etapu VI Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas III. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free