GRATULUJEMY LAUREATKOM!!!

26 marca odbył się Finał Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas III w Szkole Podstawowej nr 18 w Krakowie.

Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice klas III: Klaudia Gałka, Iga Kierczak (obie z IIIa) i Karolina Ochalik (klasa IIIb), które musiały sprostać bardzo trudnemu testowi pisemnemu ze słownictwa, gramatyki, umiejętności pisania i czytania w języku angielskim. Spośród 18 uczestników nasze uczennicy zajęły bardzo wysokie miejsca w konkursie.

I miejsce - Karolina Ochalik

III miejsce - Iga Kierczak

IV miejsce - Klaudia Gałka

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW JĘZYKOWYCH!!!!! 

ZDJĘCIA

Copyright 2011 GRATULUJEMY LAUREATKOM!!!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free