PO ZBIÓRCE ELEKTROŚMIECI

5 CZERWCA w naszej szkole odbyła się pierwsza ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI  w ramach programu MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI.

Długo przygotowywalismy się do tego dnia. W salach lekcyjnych przez miesiąc klasy I-VI zbierały elektrośmieci ze swoich domów. A w dniu zbiórki cała społeczność lokalna, zachęcona informacją o akcji na blokach, spieszyła do naszej szkoły aby oddać zużyte elektroodpady. Najpopularniesze były telewizory, radioodbiorniki i telefony komórkowe. Była też lodówka. W sumie zebrano 496 sztuk wielorakich śmieci elektrycznych i elektronicznych, które zostały przekazane firmie recyklingowej. Dziekuję wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom i przyjacielom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję. Na pewno musimy ją powtórzyć. 


koordynator projektu

Katarzyna Gałek-Żmudzka

 


Copyright 2011 PO ZBIÓRCE ELEKTROŚMIECI. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free