SPOTKANIE Z KSIĘDZEM BISKUPEM

1 października 2012 roku gościliśmy w naszej szkole Księdza Biskupa Jana Zająca – Biskupa Pomocniczego i Wikariusza Generalnego Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego, rektora Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
w Łagiewnikach.


"Bądź pozdrowiony Domowniku nasz,

w radosne progi nasze wejdź..."

 

     1 października 2012 r. progi naszej szkoły przekroczył niecodzienny gość  - Ks. Biskup Jan Zając.  Spotkanie z dziećmi i nauczycielami szkoły było związane z wizytacją kanoniczną Parafii Świętego Józefa na os. Kalinowym.

 

Jego Ekscelencja przywitany został przez Dyrekcję szkoły, Samorząd Uczniowski oraz  wszystkich uczniów i nauczycieli piosenką „Bądź pozdrowiony Gościu nasz…” oraz chlebem i solą. Pani Dyrektor Beata Tomaszewska w powitalnym wystąpieniu nawiązała do patrona szkoły - Świętej Jadwigi Królowej,  następnie klasa IIIa zatańczyła krakowiaka, a SU złożył życzenia wszystkim chłopcom z okazji ich święta oraz wręczył medale np. Geniusz i już, Amant Sp82, Pomysłowy Dobromir, Pełna Kulturka, Top Model…. Medal otrzymał także Ksiądz Biskup - Honorowy Gość, ks. proboszcz – Przyjaciel Szkoły i ks. Łukasz - Duchowy Trener SP82. Było przyjemnie i wesoło. Ksiądz Biskup nie chciał już być Gościem, ale Domownikiem w naszej szkole. Następnie skierował do uczniów swoje pasterskie słowo oraz udzielił dzieciom i nauczycielom błogosławieństwa. Po sesji zdjęciowej zaśpiewaliśmy razem Barkę. Księże Biskupie czekamy na kolejne odwiedziny!

Zobacz zdjęcia!


Copyright 2011 SPOTKANIE Z KSIĘDZEM BISKUPEM. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free