Szkolny konkurs literowania w języku angielskim dla klas III

 Szkolny konkurs literowania w języku angielskim dla klas III rozstrzygnięty!!!!

5 października odbył się szkolny konkurs literowania w języku angielskim dla klas III, w którym wzięło udział 10 uczniów klas IIIa i IIIb. Zawodnicy otrzymali wiele zadań, w których musieli się wykazać znajomością poprawnego literowania pojedynczych liter, słów oraz zapisywania odczytywanych przez nauczyciela wyrazów. Najlepszą uczestniczką konkursu okazała się Iga Kierczak z klasy IIIa. II miejsce – Filip Kras IIIa, III miejsce – AleksandraWąsik IIIa, Wiktor Wolański IIIb i Maciej Kędzior IIIa – wyróżnienie. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a  przede wszystkim zwycięzcom.

 

Katarzyna Gałek-Żmudzka

Copyright 2011 Szkolny konkurs literowania w języku angielskim dla klas III . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free