XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS V I VI

9 LISTOPADA w naszej szkole odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas piątych i szóstych pt. Gry i zabawy z językiem angielskim. W tym roku do konkursu zgłosiło się aż siedem szkół podstawowych: 18, 52, 82 (gospodarze), 86, 88, 89, 92, 104. Sześcio-osobowe drużyny z zaproszonych szkół zmagały się ze sobą w wielu konkurencjach językowo-ruchowych. Dzieciaki wspierali ich opiekunowie, pani dyrektor oraz zaproszeni goście: przedstawiciele Rady Dzielnicy oraz wydawnictw OUP i Macmillan (sponsorzy nagród), a także metodyk języka angielskiego. Z radością informujemy, że poraz drugi z rzędu I miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły. Gratulujemy. Wszyscy uczestnicy oraz goście świtnie się bawili i nie mogą doczekać się Konkursu w przyszłym roku.

 K. Gałek-Żmudzka, M. Kaptur

GALERIA

Copyright 2011 XII MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS V I VI. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free