Konkurs na najpięknięjszą kartkę świąteczną - wielkanocną z życzeniami w języku angielskim

Konkurs na najpięknięjszą kartkę świąteczną - wielkanocną z życzeniami w języku angielskim

Zapraszamy zainteresowanych uczniów z klas I - VI do udziału w konkursie na najpięknięjszą kartkę świąteczną - wielkanocną z życzeniami w języku angielskim.  Chętnych uczniów prosimy o wykonanie kartki i przekazanie jej nauczycielkom języka angielskiego do 4 kwietnia 2012. Wyróżnieni uczestnicy otrzymają dyplomy, a zwycięzcy nagrody rzeczowe. Zapraszamy!

Nauczycielki j. angielskiego

mgr K. Gałek-Żmudzka, mgr M. Kaptur

Copyright 2011 Konkurs na najpięknięjszą kartkę świąteczną - wielkanocną z życzeniami w języku angielskim. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free