KOMPUTERY I INFORMATYKA - WYNIKI

Informujemy, że w I Ogólnopolskim Konkursie KOMPUTERY I INFORMATYKA  w najmłodszej grupie wiekowej (kl.I-III) startowało 334 uczniów z całej Polski.

Maksymalnie można było zdobyć 234 punkty. Minimalna liczba zdobytych przez dzieci punktów wyniosła 128, średnia punktów to 195. Nasi uczniowie zdobyli:

DZIEDZIC KAMIL   kl.IIIa   220p.  - WYRÓŻNIENIE

WOLAK ALEKSANDRA  kl.IIIa  220p. - WYRÓŻNIENIE

KIERCZAK IGA  kl.IIa  206p.

GRABOWSKI GRACJAN  kl.IIIb  206p.

KĘDZIOR KORNELIA   kl.IIIa  202p.

SPÓLNIK JULIA    kl.IIIb 198p.

TALAGA WIKTORIA    kl.IIIb 194p.

HOLIK MAKSYMILIAN   kl.IIa 172p.

Wszystkim gorąco GRATULUJEMY bardzo wysokich wyników, a szczególnie WYRÓŻNIONYM!!!Mrugnięcie

Copyright 2011 KOMPUTERY I INFORMATYKA - WYNIKI. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.