Żonkilowy Marsz Nadziei

4 października 2012 r.  zapraszamy na Żonkilowy Marsz Nadziei, w którym wezmą udział oprócz dzieci i młodzieży szkolnej seniorzy z wnukami, jako, że rok 2012 został ogłoszony Europejskim Rokiem Aktywności Osób Starszych i Solidarności Międzypokoleniowej. Marsz ma także na celu przypomnienie zadań, jakie spełnia dla społeczeństwa Hospicjum św. Łazarza. Żonkilowy Marsz wyruszy spod Barbakanu o godzinie 14.30 ulicą Floriańską przez Rynek Główny, ulicą Szewską pod Bunkier Sztuk gdzie zostanie utworzone pole żonkilowe - symbol solidarności międzypokoleniowej, wspólnego działania seniorów, dzieci i ludzi młodych. Uczestników bardzo prosimy o ubranie żółtego elementu stroju.
Chętnych uczniów do wzięcia udziału w marszu prosimy o  zgłaszanie się do swoich wychowawców.  

Copyright 2011 Żonkilowy Marsz Nadziei. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free