Wiślacki Festyn Sportowy!

Wiślacki Festyn Sportowy

6 października 2012r - sobota godziny 10 do 14,

Na nowo otwartym boisku na osiedlu Kalinowym przy Szkole Podstawowej Nr 82, odbędzie się festyn sportowy zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 82, a także Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków.

Przewidzianych jest naprawdę mnóstwo atrakcji!

Oprócz turnieju piłki nożnej, w którym udział wezmą uczniowie kilku nowohuckich szkół podstawowych, odbędą się także liczne konkursy i gry zręcznościowe.

Swoją obecność potwierdziło także kilku piłkarzy Wisły Kraków. Wśród gości obecne będą także koszykarki Wisły Kraków, a także przedstawiciele sekcji zapaśniczej i piłkarskiej TS WISŁA, którzy przyglądać się będą młodym talentom.

Dla każdego, kto tego dnia pojawi się na festynie przewidziany jest także upominek w postaci klubowej pamiątki.

Gorąco zachęcamy do przybycia młodych kibiców, a także ich Rodziców!

6.10.2012 r. Kraków, os. Kalinowe 17, Nowo otwarte boisko szkolne .

START: Godzina 10.00

Copyright 2011 Wiślacki Festyn Sportowy!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.