Człowiek z liściem ...

Zapraszam wszystkich uczniów klas IV-VI do świętowania "Imienin miesiąca". W tym roku pięciokrotnie w takich dniach nasza szkoła będzie wyglądać barwnie i wesoło. Ale żeby tak było, konieczny jest udział jak największej liczby uczniów.

 

W październiku hasłem jest CZŁOWIEK Z LIŚCIEM NA ... MUNDURKU!

Zachęcam, aby 10 października, tj. w najbliższą środę każdy uczeń przypiął do mundurka fantazyjny liść. Klasa, w której najwięcej mundurków będzie przyozdobionych tymi symbolami jesieni, otrzyma dodatkowe punkty do konkursu o miano "Najlepszej klasy".   

                                                               Bożena Sendorek - opiekun SUUśmiech

Copyright 2011 Człowiek z liściem .... Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free