Piosenka urodzinowa dla Królowej Jadwigi

Szkoła Podstawowa nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w konkursie literacko - muzycznym "Piosenka urodzinowa dla Królowej Jadwigi". Inicjatywa ta adresowana jest do uczniów klas IV-VI szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych należących do Rodziny Szkół Jadwiżańskich.

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE:

Prace konkursowe powinny być nadsyłane w terminie do 7 marca 2014.

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkól podstawowych oraz uczniów szkół gimnazjalnych.

2. Do dowolnej znanej melodii (wersja instrumentalna) należy ułożyć słowa, które będą opowieścią o życiu Królowej Jadwigi.

3.Zespół max.3 - osobowy wykonuje tak powstałą piosenkę i nagrywa ją przy pomocy dowolnego sprzętu (dyktafon, komórka, komputer itp.).

4.Piosenkę należy zgrać na płytę CD .

5.Utwór nie powinien przekroczyć 2 minut.

6.Jeden zespół może wykonać tylko jedną piosenkę.

7.Do płyty należy dołączyć tekst piosenki (w wersji papierowej).

8.Każda praca zgłoszona do konkursu powinna być opisana: imieniem i nazwiskiem wykonawców (autorów), imieniem i nazwiskiem opiekuna, pełną nazwą szkoły (adres, numer telefonu, e-mail), oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie!

Copyright 2011 Piosenka urodzinowa dla Królowej Jadwigi. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.