Nasze laureatki w I Nowohuckim Konkursie Kolęd i Piosenek w języku angielskim

12 grudnia odbył się I Nowohucki Konkurs Kolęd i Piosenek w Języku Angielskim

"White Christmas" zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 92. Konkurs przeznaczony był dla wychowanków przedszkoli oraz dla uczniów szkół podstawowych z klas I-VI. Naszą szkołę reprezentowały: duet w składzie Milena Istrati i Barbara Krzywdziak z IVa z piosenką "So this is Christmas" oraz solistki: Klaudia Gałka z IVa z piosenką "Last Christmas" i Weronika Pykosz z Va z piosenką "So this is Christmas" pod opieką nauczycielki języka angielskiego Katarzyny Gałek-Żmudzkiej. Wykonania dziewcząt bardzo spodobały się widzom oraz jurorom i wszystkie zostały uhonorowane nagrodami.

Klaudia Gałka - I miejsce w kategorii solista

Weronika Pykosz - III miejsce w kategorii solista

Milena Istrati i Barbara Krzywdziak - III miejsce w kategorii zespół

Gratulujemy!!!

Rozdanie nagród oraz występ nagrodzonych dziewcząt odbędzie się 15 stycznia o 16.30 w MDK Korczak.

Copyright 2011 Nasze laureatki w I Nowohuckim Konkursie Kolęd i Piosenek w języku angielskim. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.