Podsumowanie zbiórek elektrośmieci w Szkole Podstawowej roku 2013

W ramach programu edukacyjnego „Moje miasto bez elektrośmieci” w 2013 roku zorganizowaliśmy dwie zbiórki sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszej szkole – 6 czerwca oraz 10 października. Wśród zebranych elektrośmieci znalazły się: 4 lodówki, 4 pralki oraz 81 telewizorów.

razem 821 sprzętów!!!

Dzięki zaangażowaniu nauczycieli, uczniów i ich rodzin udało się zebrać do tej pory

2917 punktów,

które będą zamienione na wartościowe pomoce dla naszej szkoły.

W tym roku szkolnym chcemy zorganizować jeszcze jedną zbiórkę elektrosprzętu – w kwietniu 2014r. Liczymy na pomoc i zaangażowanie wszystkich uczniów i ich rodziców.

Szkolny koordynator

Katarzyna Gałek-Żmudzka

Copyright 2011 Podsumowanie zbiórek elektrośmieci w Szkole Podstawowej roku 2013. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.