Elektrośmieci 2

Informujemy, o powtórnej zbiórce elektrośmieci w naszej szkole. Przez najbliższe dni - do 13 III, przynosimy zużyty, niepotrzebny sprzęt elektroniczny i elektryczny małej i średniej wielkości.

13 marca 2014r. w godzinach od 16.00 - 18.00 będzie przed szkołą podstawiona ciężarówka. W tym dniu można będzie przynieść (bezpośrednio do ciężarówki) sprzęt o większych rozmiarach.

Liczymy na Wasze wsparcie w zbiórce elektrośmieci!

Co można przynieść:

• Odkurzacze, żelazka, tostery, miksery, suszarki, lodówki,

• Komputery, drukarki, laptopy, notepady, kopiarki, kalkulatory, terminale, telefony,

• Sprzęt audiowizualny, sprzęty hi-fi, instrumenty muzyczne,

• Radioodbiorniki, telewizory, magnetofony, kamery i odtwarzacze video i DVD,

• Świetlówki

Brakuje nam tylko 700 punktów aby szkoła otrzymała projektor multimedialny!!!

Zachęcamy uczniów, rodziców oraz całą społeczność lokalną do udziału w zbiórce!!!

Copyright 2011 Elektrośmieci 2. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.