Relacja ze zbiórek elektrośmieci w biuletynie

Zeszłoroczne akcje zbiórek elektrośmieci w naszej szkole zostały docenione, a nasze zaangażowanie uznane za wzorowe przez ElektroEko!!!!

Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji wraz ze zdjęciami z naszego udziału w programie Moje Miasto Bez Elektrośmieci, która została zamieszczona we wrześniowym biuletynie tej organizacji (patrz załącznik).

Dziękując wszystkim za pomoc i zaangażowanie w zeszłym roku, już teraz zachęcam do udziału w kolejnej zbiórce elektrośmieci, która odbędzie się

23 października 2014 roku

w godz. 16.00-18.00

koordynator programu w SP 82

Katarzyna Gałek-Żmudzka

Załączniki:
Pobierz plik (MMBE_biuletyn_5_Ogolnop_2014_low.pdf)MMBE_biuletyn_5_Ogolnop_2014_low.pdf[ ]1448 kB
Copyright 2011 Relacja ze zbiórek elektrośmieci w biuletynie . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.