Podziękowania!!!

23 października w naszej szkole odbyła się czwarta zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych w ramach udziału w ogólnopolskim programie edukacyjnym MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI.

Wszystkie klasy przygotowały plakaty reklamujące i zachęcające do udziału w akcji (za co bardzo dziękujemy). Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych w dniu zbiórki cała społeczność szkolna, lokalna, spieszyła do naszej szkoły aby oddać zużyte elektroodpady. Najpopularniesze były telewizory, radioodbiorniki i telefony komórkowe. Były też pralki, lodówka, kuchenka, a nawet kserokopiarka.

W sumie zebraliśmy ponad 600 sztuk wielorakich śmieci elektrycznych i elektronicznych, które zostały przekazane firmie recyklingowej ElektroEko. Już niedługo dowiemy się ile szkoła otrzyma punktów, które zbliżą nas do wygrania tablicy multimedialnej.....

Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, rodzinom i przyjaciołom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję: przynosząc lub przywożąc sprzęt do szkoły, pomagając w ładowaniu elektroodpadów do ciężarówki, reklamując zbiórkę wśród społeczności lokalnej.

Kolejna zbiórka na wiosnę!!!

koordynator zbiórki

Katarzyna Gałek-Żmudzka

Copyright 2011 Podziękowania!!!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.