"Najpiękniejszy Różaniec"

Październik jest miesiącem modlitw z Różańcem. Dlatego we wrześniu został ogłoszony w naszej szkole konkurs na wykonanie "Najpiękniejszego Różańca".
Do 30 września uczniowie klas I - VI  mogli przynosić wykonane przez siebie  różańce. Na konkurs wpłynęło ponad 30 prac!

Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, drewnianych koralików,  chrupek, itp. Ponieważ pomysłowość i oryginalność okazała się wielka, zostali nagrodzeni następujący uczniowie:

I miejsce Martyna Walczak kl. II B ex aequo Karolina Ochalik klasa V B
 II miejsce Oskar Saklak  kl. IV A  ex aequo Mateusz Baran kl. II A
 III miejsce Wiktoria Sowa kl. II B ex aequo Emilia Wolak kl. II B

Pozostałe prace zostały nagrodzone ocenami.

Wystawę prac konkursowych można  podziwiać w naszej szkole.

Organizatorką konkursu była s. Małgorzata Janas

Copyright 2011 "Najpiękniejszy Różaniec". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.