Konkurs Recytatorski

Zapraszamy naszych uczniów z klas I-VI do udziału

w XII Krakowskim Konkursie Recytatorskim!

• Należy przygotować jeden dowolnie wybrany utwór poetycki oraz dowolny fragment prozy.

Prezentowane mogą być tylko te utwory, które zostały opublikowane w książkach lub czasopismach.

• Czas wykonania prezentacji nie powinien przekroczyć 5 minut.
  • Uczestników obowiązują następujące kryteria oceny: dobór repertuaru, interpretacja utworu, kultura słowa, ogólny wyraz artystyczny - kostium i rekwizyt nie podnoszą oceny!!!

Przesłuchania etapu szkolnego odbędą się 13 lutego 2015r. o godz.9.50 w sali 13. ZMIANA!!!

Zgłoszenia kierujemy do polonistów (kl.IV-VI) i do wychowawców (kl.I-III) lub bezpośrednio do p. Z. Wiekierak do 5 II 2015r.

Copyright 2011 Konkurs Recytatorski. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.