XII Krakowski Konkurs Recytatorski

Informujemy, że w Eliminacjach Szkolnych XII Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego zwycięzcami zostali w klasach I-III:

Justyna Baranek kl.IIIa, Emilia Wolak kl.IIb,  Paulina Skrobek  kl.Ic oraz w klasach IV-VI: Jakub Długosz kl.IVa, Emilia Witowska kl.IVb, Barbara Krzywdziak kl.Va.

Uczniowie Ci przechodzą do Etapu Rejonowego, który odbędzie się 12, 13 marca 2015r. w Nowohuckim Centrum Kultury, ul Jana Pawła II 232. Informacje dotyczące kolejności występu uczestników, będą dostępne na stronie internetowej www.nck.krakow.pl i podane przez nauczycieli po feriach.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Copyright 2011 XII Krakowski Konkurs Recytatorski. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.