VI Szkolny Konkurs Czytania w Języku Angielskim

Już po raz szósty w naszej szkole odbędzie się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w Języku Angielskim dla klas IV-VI.

Lektury obowiązujące dla poszczególnych poziomów (dostępne u nauczycielek z języka angielskiego):

Klasa IV - New Year's Day

Klasa V - Rip Van Winkle

Klasa VI - Castles

Termin zgłoszeń: 18 maja

Termin konkursu:    25 maja (poniedziałek) g. 12.30

Zadaniem uczniów biorących udział w Konkursie jest szczegółowe przeczytanie ze zrozumieniem lektury z danego poziomu z uwzględnieniem zapoznania się ze słownictwem, które znajduje się w tekście. Podczas konkursu uczniowie czytają na głos wylosowany fragment lektury i odpowiadają na pytania do niego.

Zachęcamy do udziału!!!!

organizatorki

nauczycielki j. angielskiego: Katarzyna Gałek-Żmudzka, Maria Kaptur

Copyright 2011 VI Szkolny Konkurs Czytania w Języku Angielskim. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.