10 czerwca 2015r.

Dyrektor szkoły po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej oraz przedstawicieli rodziców informuje, że dzień 10 czerwca jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

Świetlica szkolna sprawuje opiekę nad dziećmi, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w tym dniu w godzinach 6.30 – 15.00. Nie ma wtedy również obiadu. Prosimy rodziców o przekazanie wychowawcom klas, które dziecko będzie uczestniczyło w zajęciach świetlicowych oraz o punktualne odebranie dzieci ze świetlicy, ponieważ wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły uczestniczą w uroczystościach jubileuszowych (szkoła będzie zamknięta).

Dokładne informacje dotyczące organizacji  uroczystości jubileuszowych zostaną podane na spotkaniu 2 czerwca 2015r. o godz. 17.00, na które zapraszamy rodziców dzieci występujących oraz Radę Rodziców.

Copyright 2011 10 czerwca 2015r.. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.