Budżet obywatelski- GŁOSOWANIE

SZANOWNI RODZICE!

Od 20 czerwca do 28 czerwca rozpoczyna się głosowanie nad Projektami Budżetu Obywatelskiego.

Nasza szkoła też przystąpiła do tego zadania.

Aby uzyskać akceptację zadania, a tym samym środki finansowe na remont podłóg na korytarzach szkolnych musicie Państwo oddać swój głos.

Oddany głos będzie ważny, tylko pod warunkiem, że oddacie Państwo głosy na trzy projekty w budżecie ogólnomiejskim i na trzy projekty w budżecie dzielnicowym.

W budżecie ogólnomiejskim nasz projekt ma nr 80, dwa pozostałe wg uznania; w budżecie dzielnicowym nr naszego projektu to 12 "Wspólny projekt edukacyjny dla krakowskich uczniów- część dzielnicowa dla dzielnicy XVI Bieńczyce", dwa pozostałe wg uznania.

Drodzy Rodzice głosowanie odbywa się:

w siedzibie Rady Dzielnicy XVI os. Kalinowe 4

22.06.2015r.  - 17- 20                          27.06.2015r. -  10 -13

23.06.2015r.  - 17- 20                          28.06.2015r.  - 15 -18

lub przez Internet:

https://budzet.dialoguj.pl//users/login - najpierw trzeba się zarejestrować, a następnie przejść do głosowania.

Bardzo proszę o wsparcie.

Beata Tomaszewska.

Copyright 2011 Budżet obywatelski- GŁOSOWANIE. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.