Wolontariusze z Nowej Zelandii i Tajwanu

W dniach 7 - 18. 12 będziemy gościć w progach naszej szkoły dwóch wolontariuszy międzynarodowej organizacji AIESEC : Brendę z Nowej Zelandii i Andiego z Tajwanu. Wolontariusze będą zapoznawać uczniów klas II-VI z kulturą swoich krajów podczas lekcji języka angielskiego. Dla naszych dzieciaków będzie to niepowtarzalna możliwość wykorzystania języka angielskiego w praktyce aby móc się z porozumieć z egzotycznymi gośćmi.

Zachęcamy wszystkich uczniów do wykonania flag Nowej Zelandii i Tajwanu (format A4) i przyniesienie ich we wtorek 8 grudnia, gdyż tego dnia na lekcji 4 przywitamy wolontariuszy na krókim apelu (ok. godz. 11 na korytarzu II piętra). Można też ubrać się w barwy tych krajów: niebieski, biały, czerwony.

nauczycielki języka angielskiego
K. Gałek-Żmudzka
M. Kaptur

Copyright 2011 Wolontariusze z Nowej Zelandii i Tajwanu. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.