PRZEPIS ZA ZDROWIE

IGOR CAŁA - UCZEŃ KLASY II C

" BATONIKI OWSIANE"

OKRASANE RUCHEM I DOBRYM HUMOREM

" Ubierz dresy, adidasy i pobiegnij zagrać w klasy, albo w piłkę - jak kto woli - sport każdego zadowoli.

Potem zbierz ekipę całą na zabawę doskonałą, no i zdrową dodatkowo - stwórzcie własne "kuchcikowo".

Kupcie wcześniej garść orzechów, pestki, suszone owoce. Tutaj dodam dla ciekawskich, mogą być jakie kto chce.

Słoik miodu dodatkowo lub syropu klonowego co na pewno zamiast cukru usatysfakcjonuje każdego!

No i płatki owsiane - bardzo mile widziane. Wymieszajcie wszystko razem i do piekarnika dajcie,

tylko to co najważniejsze - wcześniej nic nie podjadajcie! I na palce uważajcie!

Poczekajcie z pół godzinki, uśmiechajcie się wzajemnie, a żałować nie będziecie

z tego wyjdzie "niebo w gębie". Z piekarnika wyciągnijcie Wasze ciasto owsiankowe, pokrójcie na prostokąty

i batoniki gotowe !!!!!

Trudne było? - bardzo łatwe! Każdy radę da na pewno. Nawet mama je przyrządza chociaż jest kucharką mierną"

UśmiechMrugnięcieUśmiechMrugnięcieUśmiechMrugnięcie

Polecam przepis... Pedagog szkolny.

Copyright 2011 PRZEPIS ZA ZDROWIE. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.